Чи готові ви до безпечних платежів в Інтернеті?
Дізнайтеся в новому тесті від Finance.ua і EasyPay
Розпочати
натисніть ENTER
Занадто легковірні
Ви легко можете стати жертвою корисливого онлайн-обману.
Не приймайте рішення в поспіху. Ретельно зважуйте всі пропозиції. Завжди звіряйте адресу сайту. Перевіряйте суму при здійсненні онлайн-платежу. Користуйтеся лише перевіреними і авторитетними сервісами для онлайн-платежів.
Пройти тест ще раз
натисніть ENTER
Обізнаний користувач
Робите онлайн-платежі час від часу. І хоча ви не з тих, хто віддасть свій гаманець в руки перехожого або циганки на вулиці, але маневри шахраїв можуть застати вас зненацька перед екраном комп'ютера або телефону.
Пам'ятайте, що зловмисники в онлайні теж не дрімають, і часто винаходять все більш оригінальні методи, щоб залізти у вашу онлайн-кишеню. Не варто довіряти незнайомцям і по той бік екрану, адже пильність і здоровий глузд зайвими не бувають.
Пройти тест ще раз
натисніть ENTER
Пильний користувач
Ви молодець! Періодично користуєтеся послугами систем прийому електронних платежів. Розумієте, що при оплаті товарів і послуг онлайн варто пам'ятати про безпеку і конфіденційність особистих даних.
Знаєте за допомогою яких сервісів здійснювати онлайн-платежі найбільш оптимально. Шахраєві варто попрацювати, щоб провести вас навколо пальця.
Пройти тест ще раз
натисніть ENTER
Досвідчений користувач
Блискуче! Часто здійснюєте онлайн-покупки. Ви без труднощів швидко і безпечно сплатите за комунальні послуги онлайн, зможете переказати гроші на іншу банківську карту, або оплатите послуги сервісів, підприємств, підрядників.
Зіштовхнувшись з онлайн-шахраями ви не тільки дасте належну відсіч, але і допоможете правоохоронцям вивести їх на чисту воду.
Пройти тест ще раз
натисніть ENTER