Чи готові ви до безпечних платежів в Інтернеті?
Дізнайтеся в новому тесті від Finance.ua і EasyPay
Розпочати
 
Які онлайн-платежі ви здійснюєте найчастіше? *


 
Хто, на ваш погляд, відповідає за безпеку при здійсненні онлайн-платежів? *


 
Що дозволяє протокол SSL? *


 
Які дані не мають права вимагати від вас при здійсненні платежу онлайн? *


 
Який із символів в адресному рядку браузера означає, що сайт має безпечний протокол? *

 
Для чого існують віртуальні карти? *


 
Після здійснення онлайн-платежу вам передзвонює банківський співробітник, і просить надати дані з карти. Ви: *


 
Один з методів, яким користуються шахраї, щоб заволодіти необхідними для сплати в Інтернеті реквізитами пластикових карт: *


 
Яка з цих систем прийому електронних платежів працює в Україні? *


 
Повідомляють, що ви в числі щасливчиків, і є шанс виграти вагомий грошовий приз. Для цього просять вказати дані, реквізити карти і оплатити невеликий стартовий внесок для підтвердження участі в акції. Ви: *


 
Що може вказувати на "фішинговий" сайт? *


 
Здійснили онлайн-платіж, та пізніше отримуєте SMS: "Ваша карта буде заблокована через порушення правил сплати! Надішліть на цей номер код 676, ваш логін і пароль, щоб розблокувати карту". Що будете робити? *


Занадто легковірні
Ви легко можете стати жертвою корисливого онлайн-обману.
Не приймайте рішення в поспіху. Ретельно зважуйте всі пропозиції. Завжди звіряйте адресу сайту. Перевіряйте суму при здійсненні онлайн-платежу. Користуйтеся лише перевіреними і авторитетними сервісами для онлайн-платежів.
Пройти тест ще раз
Powered by Typeform
Обізнаний користувач
Робите онлайн-платежі час від часу. І хоча ви не з тих, хто віддасть свій гаманець в руки перехожого або циганки на вулиці, але маневри шахраїв можуть застати вас зненацька перед екраном комп'ютера або телефону.
Пам'ятайте, що зловмисники в онлайні теж не дрімають, і часто винаходять все більш оригінальні методи, щоб залізти у вашу онлайн-кишеню. Не варто довіряти незнайомцям і по той бік екрану, адже пильність і здоровий глузд зайвими не бувають.
Пройти тест ще раз
Powered by Typeform
Пильний користувач
Ви молодець! Періодично користуєтеся послугами систем прийому електронних платежів. Розумієте, що при оплаті товарів і послуг онлайн варто пам'ятати про безпеку і конфіденційність особистих даних.
Знаєте за допомогою яких сервісів здійснювати онлайн-платежі найбільш оптимально. Шахраєві варто попрацювати, щоб провести вас навколо пальця.
Пройти тест ще раз
Powered by Typeform
Досвідчений користувач
Блискуче! Часто здійснюєте онлайн-покупки. Ви без труднощів швидко і безпечно сплатите за комунальні послуги онлайн, зможете переказати гроші на іншу банківську карту, або оплатите послуги сервісів, підприємств, підрядників.
Зіштовхнувшись з онлайн-шахраями ви не тільки дасте належну відсіч, але і допоможете правоохоронцям вивести їх на чисту воду.
Пройти тест ще раз
Powered by Typeform
Powered by Typeform